17 Eylül 2021 / Cuma

Tekin Gümrük Müsavirligi

Tekin Dis Ticaret ve Danismanlik Ltd. Sti. ismi ile 1992-2000 yillari arasinda Gümrük komisyonculugu ve Gümrük Danismanligi alaninda kaliteli ve hizli hizmet veren firmamiz, 2000 yilinda 4458 sayili Gümrük Kanunun yürürlüge girmesi ile yeni kanuna uygun yapilanarak Tekin Gümrük Müsavirligi Ltd. Sti. ismi ile çalismalarina devam etmistir. Merkez ofisi Anadolu yakasinda bulunan firmamiz, artan müsteri talepleri dogrultusunda, 2003 yilindan itibaren Yeni Bosna'da bir sube açarak müsterilerine daha hizli hizmet akisi saglamistir.
Kuruldugumuz yildan bu yana hizmet verdigimiz firmalarla uzun yillara dayali olan isbirligimiz bizleri hep onurlandirmistir, müsterilerimizle kurdugumuz sicak iletisimimiz onlari her zaman aileden biri gibi yanimizda hissetmemizi saglamistir. Müsterilerimiz, yaptigimiz anket çalismalarinda ve müsteri ziyaretlerimizde, düsüncelerini, memnuniyetlerini, istek ve dileklerini bizlere bildirerek, isleyisimize farkli bir açidan bakmamizi saglamislardir.
Müsterilerimizden, hizmetlerimizle ilgili gelen geri bildirimler isiginda, firmalarimizla tüm ortak çalismalarimizda, daha iyi hizmet vermek ve hizmet kalitemizi artirmak, öncelikli hedefimiz olmustur ve bu hedef vizyonumuzu yeniden gözden geçirmemizi saglamistir. Yenilenen vizyonumuz vesilesi ile Tekin Gümrük Müsavirligi Uluslararasi Dis Ticaret Mevzuati hükümleri dogrultusunda, ulusal mevzuatin yükledigi sorumlulugun bilinciyle müsterilerinin çikarlarini en iyi sekilde korumayi ilke edinmistir. 
“Butik gümrük müsavirligi” anlayisiyla, hizmet verdigimiz konularda müsterilerimize yüksek kalitede hizmet sunarak müsterilerimizin zaman, deger ve hizmet iliskisinde ihtiyaç ve beklentilerine cevap vererek sektörün en iyi firmasi olmayi kendisine hedef seçmistir.