17 Eylül 2021 / Cuma

Müsterisine deger verir, saygi duyar. Verdigi hizmetin tam sorumlulugunu tasir. Müsterilerine sadece yapabilecegi sözü verir. her defasinda verdigi sözden fazlasini gerçeklestirir. Müsterisiyle devamli hizli ve saglikli iliski kurar. 

Yeni müsteri kazanmak için, mevcut müsterilerinin mutlulugunu devam ettirmenin öncelik tasidigini bilir. Müsterilerine ‘’Tekin Gümrük Müsavirligi Ltd sti’' ile is yapmak basit kolay ve güvenli dedirtmek için yogun gayret gösterir. Müsterisine verdigi hizmette hem tedbirli, hem de is bitiricidir. Müsterisine devamli yüksek kalitede ve organize hizmet vermeyi ilke edinmistir. Müsterisinin acil islerine önceligi verir. Hizmette kaliteden hiçbir sart altinda taviz vermez. Müsterilerin sakli tutulmasi gereken bilgilerini kesinlikle gizli tutar.
Tekin Gümrük Müsterilerini küçük yada büyük diye tanimlamaz. Müsterilerine deger verir. Bosa harcanan zamanin müsterisi için ek bir maliyet oldugunu bilir.

Verdigi hizmetin sorumlugunu üstlenir. Hizmet verirken sahip oldugu kalite anlayisindan taviz vermez. Müsterileri ile saglikli iliskiler kurar. Müsterilerine Tekin Gümrüge her an ulasabilecegi güvencesini verir.